| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 22K/46/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | BOTS Slovakia s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 53601033 |
| Adresa dlžníka: | Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | Forgáč (S1652) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 8.8.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 19.8.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | BOTS Slovakia s. r. o. |
| IČO: | 53601033 |
| Adresa: | Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača |
| ID oznamu: | 1084759 |
| Typ oznamu: | Oznam súdu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 22K/46/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Druh textu: | Oznam |
| Text oznamu: | Mestský súd Bratislava III v právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu: BOTS Slovakia s. r. o. v konkurze, so sídlom Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - Rača, IČO: 53 601 033, ktorého správcom je: Mgr. Peter Forgáč, so sídlom kancelárie Zámocká 14, 811 01 Bratislava, zn. správcu: S1652, zrušil konkurz na majetok úpadcu BOTS Slovakia s. r. o. v konkurze, so sídlom Karpatské námestie 10A, 831 06 Bratislava - Rača, IČO: 53 601 033, pre nedostatok predpokladov na vedenie konkurzného konania. Uznesenie nadobudlo právoplatnosť dňa 07.02.2026. |