| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 28K/6/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | LES Slovakia s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 48282316 |
| Adresa dlžníka: | Dúbravská cesta 2, 84104 Bratislava, SVK |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | PERSPECTA Recovery, k. s. (S1894) |
| IČO správcu: | 47252324 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 31.12.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 9.1.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | LES Slovakia s.r.o. |
| IČO: | 48282316 |
| Adresa: | Dúbravská cesta 2, 84104 Bratislava |
| ID oznamu: | 1084725 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 28K/6/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 28K/6/2025 S1894 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| PERSPECTA Recovery, k. s., značka správcu S1894, so sídlom Tomášikova 23/C, 821 01 Bratislava, správca úpadcu LES Slovakia s. r. o., so sídlom Dúbravská cesta 2, 841 01 Bratislava, IČO: 48 282 316, týmto v zmysle ustanovenia § 34 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, zvoláva prvú schôdzu veriteľov Úpadcu na deň 06.05.2026 (streda) o 10:00 hod. v zasadacej miestnosti „L“ na 1. poschodí v Hotel NH Bratislava Gate One, na adrese Ambrušova 7, 821 04 Bratislava, Slovenská republika. Program schôdze veriteľov: 1. Otvorenie schôdze veriteľov; 2. Správa o činnosti správcu a stave konkurzného konania; 3. Voľba veriteľského výboru; 4. Hlasovanie veriteľov o výmene správcu v zmysle ustanovenia § 36 ZKR; 5. Záver. Prezentácia veriteľov sa začne o 9:20. Usmernenie k prezentácií účastníkov schôdze veriteľov: 1. Právo zúčastniť sa schôdze veriteľov má každý veriteľ prihlásenej pohľadávky; 2. Úpadca, resp. štatutárny orgán Úpadcu alebo člen štatutárneho orgánu Úpadcu je oprávnený sa schôdze zúčastniť; 3. Pri prezentácii veritelia predložia doklad totožnosti, právnické osoby tiež aktuálny výpis z obchodného registra nie starší ako 3 mesiace, zástupcovia veriteľov predložia aj originál plnej moci, prípadne poverenia na zastupovanie veriteľa oprávňujúce účasť a hlasovanie zástupcu na schôdzi veriteľov a doklad totožnosti, spolu s aktuálnym výpisom z obchodného registra; 4. Prezentácia účastníkov bude prebiehať priebežne. V tejto súvislosti je potrebné sa dostaviť na miesto konania schôdze veriteľov v dostatočnom časovom predstihu pred začatím zasadnutia schôdze veriteľov tak, aby prezentácia mohla byť ukončená o 10:00 hod. Správca súčasne zvoláva prvé zasadnutie veriteľského výboru v zmysle § 38 ods. 1 ZKR, ktoré sa uskutoční bezodkladne po ukončení prvej schôdze veriteľov. V Bratislave dňa 26.02.2026 PERSPECTA Recovery, k.s. SKP S 1894 |
|