| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-4K/56/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Ján Tichý |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 26.6.1967 |
| Adresa dlžníka: | Slnečná 1127/8, 83101 Ivanka pri Dunaji |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | Polomský (S1383) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 19.2.2016 |
| Dátum začatia procesu: | 2.3.2016 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Martin Sečanský |
| Dátum narodenia: | 19.8.1972 |
| Adresa: | Pšeničná 11928/2K, 82106 Bratislava-Podunajské Biskupice |
| ID oznamu: | 1084707 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-4K/56/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 27.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-4K/56/2015 S1383 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| Správca oznamuje doplnenie súpisu všeobecnej podstaty o nové súpisové zložky majetku, ktoré sú evidované v REPLIKu, časti Majetok. | |