| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 1K/50/2008 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Eversheds Sutherland Dvořák Hager, advokátska kancelária, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36659746 |
| Adresa dlžníka: | Cintorínska 3/a, 81108 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | LEGATOs Recovery k.s. (S1755) |
| IČO správcu: | 47256184 |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 8.12.2015 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Ján Vošček DREVOATYP |
| Dátum narodenia: | |
| Adresa: | Toporcerova 127/9 , 06001 Kežmarok |
| ID oznamu: | 1084683 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/50/2008 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/50/2008 S1755 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| LEGATOs Recovery k. s., správca S 1755, so sídlom príslušnej kancelárie správcu Bardejovské Kúpele 30, 086 31 Bardejov, IČO:47 256 184, správca konkurznej podstaty úpadcu, t. j. osoby: Ján Vošček, bytom Lanškrounská 1611/6, 060 01 Kežmarok, podnikajúci pod obchodným menom Ján Vošček DREVOATYP, s miestom podnikania Záhradná 530, 059 92 Huncovce, IČO: 35 214 147, konkurz vedený na OS Prešov, pod sp. zn.: 1K/50/2008, týmto zverejňuje doplnenie súpisu všeobecnej majetkovej podstaty o nasledovné súpisové zložky majetku v zmysle pripojenej prílohy. S pozdravom, LEGATOs Recovery k.s. |
|