| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 21K/52/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | DKFB s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35707313 |
| Adresa dlžníka: | Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | Mgr. Ing. Daniela Bednáriková |
| Správca: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s. (S1436) |
| IČO správcu: | 36865265 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 11.9.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 25.9.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1084667 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 21K/52/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 21K/52/2024 S1436 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| I R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k.s., so sídlom kancelárie pre Bratislavský kraj: Mostová 6, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 36 865 265 ako správca úpadcu DKFB s.r.o. v konkurze, so sídlom Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava – mestská časť Nové Mesto, IČO: 35 707 313 týmto zverejňuje oznámenie o zvolaní druhej schôdze veriteľov. Predmetné oznámenie je pripojené ako príloha. | |