| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 1K/2/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Vetro-plus, s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36410896 |
| Adresa dlžníka: | Hviezdoslavova 33, 01001 Žilina, SVK |
| Sudca: | JUDr. Gabriela Bargelová |
| Správca: | IR KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE,k.s. (S1436) |
| IČO správcu: | 36865265 |
| Dátum začatia konania: | 11.3.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 25.3.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | I R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s. |
| IČO: | 36865265 |
| Adresa: | Šoltésovej 2 , 81108 Bratislava |
| ID oznamu: | 1084662 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/2/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/2/2025 S1436 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| I R KONKURZY A REŠTRUKTURALIZÁCIE, k. s., so sídlom kancelárie pre Žilinský kraj: Revolučná 10, 010 01 Žilina, IČO: 36 865 265 (ďalej len ,,Správca“) ako správca úpadcu Vetro – plus, s. r. o, so sídlom Hviezdoslavova 33, 010 01 Žilina, IČO: 36 410 896 (ďalej len „Úpadca“) týmto oznamuje zrušenie oznámenia Správcu Úpadcu o vyhlásení 2. kola ponukového konania na speňaženie majetku Úpadcu – súborov hnuteľných vecí – dňom 26.02.2026, ktoré bolo zverejnené v Registri predinsolvenčných, likvidačných a insolvenčných konaní dňa 24.02.2026. Predmetné oznámenie je súčasne pripojené aj ako príloha. | |