| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 43K/22/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | BUKOCEL, a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36445461 |
| Adresa dlžníka: | Hencovská 2073, 09302 Hencovce, SVK |
| Sudca: | Mgr. Jozef Hajdu |
| Správca: | Pospíšil Partners, k. s. (S1267) |
| IČO správcu: | 44342004 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 15.1.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 1.4.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Pavol Halas |
| Dátum narodenia: | 22.6.1967 |
| Adresa: | Sídlisko 1.mája 59/43, 09301 Vranov nad Topľou |
| ID oznamu: | 1084645 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 43K/22/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 43K/22/2024 S1267 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| Správca touto cestou v konkurznej veci úpadcu BUKOCEL, a.s., IČO 36445461 vyzýva potenciálnych záujemcov o kúpu ťažkého vykurovacieho oleja s obsahom síry do 1 % a hnedého granulačného uhlia, aby predložili svoju indikatívnu ponuku na adresu kancelaria@akpospisil.sk. Bližšie informácie môžete získať mailom alebo telefonicky na tel + 421 917 / 515 846. Pospíšil Partners, k.s. SKP BUKOCEL, a.s. |
|