| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 36K/14/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ATLANTIS Holding, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45386013 |
| Adresa dlžníka: | Jilemnického 264/18, 929 01 Dunajská Streda, SVK |
| Sudca: | JUDr. Martin Smolko |
| Správca: | FARDOUS PARTNERS správcovská, k. s. (S1752) |
| IČO správcu: | 48002381 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 2.6.2021 |
| Dátum začatia procesu: | 9.11.2021 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1084601 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 36K/14/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 36K/14/2021 S1752 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| FARDOUS PARTNERS správcovská, k.s., so sídlom Skalná 7622/9, 811 01 Bratislava – mestská časť Staré Mesto, IČO: 48 002 381, zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sr, vložka č.: 1519/B, zapísaná v Zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR, značka správcu: S1752, správca konkurznej podstaty úpadcu ATLANTIS Holding, s.r.o., so sídlom Jilemnického 264/18, 929 01 Dunajská Streda, (t. č. NEW 77 s.r.o. v konkurze, so sídlom Betliarska 22, 851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka), IČO: 45 386 013 v konkurznom konaní vedenom na Okresnom súde Trnava pod sp. zn. 36K/14/2021 ponúka na prenájom kancelárske priestory PREDMET PRENÁJMU predmetom prenájmu je majetok úpadcu, a to nehnuteľnosti zapísané na liste vlastníctva č. 1886 vedené Okresným úradom Nitra, katastrálny odbor, nachádzajúce sa v katastrálnom území Svätoplukovo, obec Svätoplukovo, okres Nitra: - pozemok CKN parc. č. 777/19, o výmere 2431 m2, druh pozemku: zastavaná plocha a nádvorie - pozemok CKN parc. č. 777/20, o výmere 400 m2, druh pozemku: zastavaná plocha a nádvorie - stavba so súp. č. 570, na parc. č. 777/4, popis stavby: garáže-dielne - stavba so súp. č. 571, na parc. č. 777/21, 777/20, 777/5, popis stavby: maštaľ HD - stavba so súp. č. 573, na parc. č. 777/3, popis stavby: vrátnica Stavba so súpisným číslom 570 nachádzajúca sa v obci Svätoplukovo je rozdelená na viacero samostatných kancelárskych priestorov nachádzajúcich sa na prvom (1) poschodí. Pozemok CKN parc. č. 777/19 je spevnenou betónovou plochou určenou na parkovanie osobných a nákladných motorových vozidiel. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok prosím kontaktujte správcu písomne na e-mail: spravcovska@fardouspartners.com. FARDOUS PARTNERS správcovská, k.s. |
|