| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 1K/6/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | VITAL BIEN s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 52122875 |
| Adresa dlžníka: | Kúpeľná 101, 96271 Dudince, SVK |
| Sudca: | Ing. Mgr. Zuzana Dinková |
| Správca: | Správcovská a poradenská, k. s. (S1767) |
| IČO správcu: | 48143448 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 29.7.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | VITAL BIEN s. r. o. |
| IČO: | 52122875 |
| Adresa: | Kúpeľná 101, 96271 Dudince |
| ID oznamu: | 1084584 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/6/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/6/2025 S1767 |
| Druh podania: | OZNAM_O_ZRUSENI_KONKURZU_Z_DOVODU_ZE_KONKURZNA_PODSTATA_NEPOKRYJE_NAKLADY_KONKURZU |
| Správcovská a poradenská, k.s., so sídlom správcovskej kancelárie: Skuteckého 23, 974 01 Banská Bystrica vo veci vyhláseného malého konkurzu na majetok dlžníka: VITAL BIEN s. r. o., so sídlom Kúpeľná 101, 962 71 Dudince, IČO: 52 122 875, v konaní vedenom na Okresnom súde Banská Bystrica pod sp. zn. 1K/6/2025, týmto v podľa ust. § 106h v spojení s ust. § 167v ods. 1 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov oznamuje, že sa konkurz končí, nakoľko konkurzná podstata nepokryje náklady konkurzu. Zverejnením tohto oznámenia sa konkurzu zrušuje. JUDr. Alexandra Rajničová Knapíková, komplementár správcu |
|