| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 32K/12/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MMK TRANSPORT, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45592543 |
| Adresa dlžníka: | Vysoká 7612/34, 81106 Bratislava-Staré mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | Pospíšil Partners, k. s. (S1267) |
| IČO správcu: | 44342004 |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 30.11.2023 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | MMK TRANSPORT, s.r.o. |
| IČO: | 45592543 |
| Adresa: | Vysoká 7612/34, 81106 Bratislava-Staré mesto |
| ID oznamu: | 1084549 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 32K/12/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 32K/12/2023 S1267 |
| Druh podania: | Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru |
| Uznesením Okresného súdu Nitra, sp.zn.: 32R/2/2023, zo dňa 22.11.2023, právoplatné a vykonateľné dňa 30.11.2023, nová sp. zn.: 32K/12/2023, v konkurznej veci úpadcu MMK TRANSPORT, s.r.o., IČO: 45 592 543, so sídlom: Vysoká 7612/34, 811 06 Bratislava (ďalej len „Úpadca“) bol vyhlásený konkurz na majetok Úpadcu a do funkcie správcu konkurznej podstaty bola ustanovená spoločnosť Pospíšil Partners, k.s., so sídlom kancelárie Plynárenská 3D, 821 09 Bratislava 2, IČO: 44 342 004, značka správcu: S 1267 (ďalej len „Správca“). Správca týmto v prílohe zverejňuje zápisnicu zo zasadnutia veriteľského výboru zo dňa 23.02.2026 S úctou, Pospíšil Partners, k.s. SKP MMK TRANSPORT, s.r.o. |
|