| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 43K/22/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | BUKOCEL, a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36445461 |
| Adresa dlžníka: | Hencovská 2073, 09302 Hencovce, SVK |
| Sudca: | Mgr. Jozef Hajdu |
| Správca: | Pospíšil Partners, k. s. (S1267) |
| IČO správcu: | 44342004 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 15.1.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 1.4.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Pavol Halas |
| Dátum narodenia: | 22.6.1967 |
| Adresa: | Sídlisko 1.mája 59/43, 09301 Vranov nad Topľou |
| ID oznamu: | 1084538 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 43K/22/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 26.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 43K/22/2024 S1267 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| Uznesením Mestského súdu Košice sp. zn.: 43K/22/2024 zo dňa 25.03.2025, ktoré bolo zverejnené v Obchodnom vestníku č. 62/2025 K013691, deň vydania: 31.03.2025, bol dňa 01.04.2025 vyhlásený konkurz na majetok úpadcu BUKOCEL, a.s., so sídlom: Hencovská 2073, 093 02 Hencovce, IČO: 36 445 461 (ďalej len „Úpadca“), a za správcu konkurznej podstaty úpadcu bola ustanovená spoločnosť Pospíšil Partners, k.s., so sídlom kancelárie: Plynárenská 3D, 821 09 Bratislava, IČO: 443 420 04, značka správcu S1267 (ďalej ako „Správca“). Správca týmto podľa § 203b ods. 5 ZKR oznamuje, že na základe zasadnutia veriteľského výboru ako príslušného orgánu bol dňa 18.02.2026 vydaný záväzný pokyn na obstaranie služby Inventarizácie a katalogizácie hnuteľného majetku. S úctou, Pospíšil Partners, k.s. SKP BUKOCEL, a.s. |
|