| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 25K/56/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Mobiletouch Slovakia s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36753505 |
| Adresa dlžníka: | Na pántoch 18, 83106 Bratislava, SVK |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | Bláha (S105) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 11.9.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 1.10.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Mobiletouch Slovakia s. r. o. |
| IČO: | 36753505 |
| Adresa: | Na pántoch 18, 83106 Bratislava |
| ID oznamu: | 1084494 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 25K/56/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 25.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 25K/56/2025 S105 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| Podľa § 76 správca oznamuje doplnenie súpisu všeobecnej podstaty o novú súpisovú zložku, pohľadávku z nadmerného odpočtu DPH za 11/2025. Správca zapísal novú súpisovú zložku do súpisu dňa 25.2.2026. Stav speňažený. | |