| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 24K/50/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | INIPEX s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47384476 |
| Adresa dlžníka: | Bajkalská 9/B, 83104 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | 4J správcovská kancelária, k.s. (S2031) |
| IČO správcu: | 53648749 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 13.9.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 31.12.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | PROPLUSCO Services spol. s r. o. |
| IČO: | 47908611 |
| Adresa: | Staré Grunty 36, 841 04 Bratislava |
| ID oznamu: | 1083639 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 24K/50/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 24K/50/2024 S2031 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| 4J správcovská kancelária, k.s., správca úpadcu: INIPEX s. r. o., so sídlom Bajkalská 9/B, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, IČO: 47 384 476, v konkurznom konaní vedenom na Mestskom súde Bratislava III, č. k. 24K/50/2024, týmto v súlade so zákonom č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej aj „ZKR“) uvádza, že do súpisu majetku bol spísaný nasledovný majetok: Číslo súpisovej položky majetku Typ súpisovej položky majetku Popis hnuteľnej veci, rok výroby a stav opotrebovanosti Počet Súpisová hodnota majetku 80 Hnuteľná vec Klimatizácia 1ks 800,00 EUR 81 Hnuteľná vec Elektronické rozvádzače antoník 3 ks 150,00 EUR 82 Hnuteľná vec Set dávkovaču na mydlo a papierové utierky 1 ks 70,00 EUR 83 Hnuteľná vec Set dávkovaču na mydlo a papierové utierky 2 ks 40,00 EUR 84 Hnuteľná vec Nástenná lekárnička 2 ks 40,00 EUR 4J správcovská kancelária k.s., správca JUDr. Barbora Hudeková, komplementár |
|