| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 24K/67/2024 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | URAM KAMENOSOCHÁRSTVO, v.o.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36588067 |
| Adresa dlžníka: | Svätovavrinecká 13920/10 , 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | UBC 2020, k.s. (S2009) |
| IČO správcu: | 53151135 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 23.11.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | URAM KAMENOSOCHÁRSTVO, v.o.s. |
| IČO: | 36588067 |
| Adresa: | Svätovavrinecká 13920/10 , 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| ID oznamu: | 1083623 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 24K/67/2024 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 20.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 24K/67/2024 S2009 |
| Druh podania: | Oznam o zrušení konkurzu z dôvodu že došlo k splneniu rozvrhu výťažku |
| Oznam o zrušení konkurzu z dôvodu, že došlo k splneniu rozvrhu výťažku Uznesením Mestského súdu Bratislava III. sp. zn. 24K/67/2024 zo dňa 18.11.2024, ktoré bolo uverejnené v Obchodnom vestníku č. 227/2024 zo dňa 22.11.2024 bol vyhlásený malý konkurz na majetok dlžníka URAM KAMENOSOCHÁRSTVO, v.o.s., so sídlom: Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava – mestská časť Nové Mesto, IČO: 36 588 067 zapísaného v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III., oddiel: Sr, vložka č. 2231/B (ďalej len ako „Dlžník“). Týmto príslušný súd taktiež ustanovil do funkcie správcu konkurznej podstaty spoločnosť UBC 2020, k.s., S 2009, IČO: 53 151 135, so sídlom kancelárie Zelinárska 6, 821 08 Bratislava (ďalej len ako „Správca“). Predmetné uznesenie nadobudlo právoplatnosť dňa 23.11.2024 (ďalej len ako „Uznesenie“). Zámer zostaviť rozvrh výťažku po speňažení majetku konkurznej podstaty správca v súlade s ust. § 167u ods. 1 posledná veta ZoKR oznámil v Insolvenčnom registri zo dňa 26.11.2025. Správca pripravil Rozvrh výťažku, ktorý bol jednotlivým prihláseným veriteľom k dispozícii k nahliadnutiu v kancelárii správcu. Správca splnil Rozvrh výťažku, zmysle ust. § 106h v spojení s § 167v od. 4 ZKR zaniká zrušením konkurzu funkcia správcu. Zanikajú tiež účinky podľa § 167b ods. 1, § 167c ods. 2 a 3 a § 167d ZKR. Platnosť a účinnosť úkonov vykonávaných počas konkurzu tým nie je dotknutá. UBC 2020, k.s. Správca úpadcu |
|