| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 5K/9/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | BioTrans Sip s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50166255 |
| Adresa dlžníka: | Ulič 205, 06767 Ulič, SVK |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | PILÁT Insolvency Services, k.s. (S1880) |
| IČO správcu: | 51439441 |
| Dátum začatia konania: | 9.7.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 28.10.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | BioTrans Sip s.r.o. |
| IČO: | 50166255 |
| Adresa: | Ulič 205, 06767 Ulič |
| ID oznamu: | 1083621 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 5K/9/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 5K/9/2025 S1880 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| PILÁT Insolvency Services, k. s., so sídlom kancelárie: Levočská 4, 080 01 Prešov – správca konkurznej podstaty úpadcu: BioTrans Sip s. r. o. v konkurze, sídlom Ulič 205, 067 67 Ulič, IČO: 50 166 255 (ďalej len „Úpadca“) v konkurznom konaní vedenom na Okresnom súde Prešov, pod sp. zn. 5K/9/2025, týmto v zmysle ustanovenia § 34 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v platnom znení (ďalej len „ZKR“), zvoláva schôdzu veriteľov, ktorá sa uskutoční dňa 12.03.2026 o 11:00 hod. v sídle Správcu na adrese Levočská č. 4, 080 01 Prešov. Program schôdze veriteľov je nasledovný: 1. Otvorenie 2. Voľba veriteľského výboru 3. Záver Usmernenie k prezentácii účastníkov schôdze veriteľov: Prezencia veriteľov sa uskutoční v čase od 10:45 hod. do 11:00 hod. Zasadnutie schôdze veriteľov začne o 11:00 hod. Právo zúčastniť sa na schôdzi veriteľov má každý veriteľ prihlásenej pohľadávky. Právo hlasovať na schôdzi veriteľov má veriteľ, ktorého pohľadávka je v čase konania schôdze veriteľov zistená, čo do právneho dôvodu a vymáhateľnosti. Schôdza veriteľov je uznášaniaschopná, ak je prítomný aspoň jeden veriteľ oprávnený na schôdzi veriteľov hlasovať. Veritelia sa pri prezentácii musia preukázať dokladom totožnosti, právnické osoby aj originálom alebo úradne overenou fotokópiou výpisu zo zákonom určeného registra nie starším ako 3 mesiace. Zástupcovia veriteľov predložia originál alebo úradne overenú fotokópiu plnej moci, príp. poverenia na zastupovanie veriteľa s úradne osvedčenými podpismi a doklad totožnosti. Veritelia, ktorí už Správcovi predložili výpis z obchodného registra, prípadne splnomocnenie, resp. poverenie na zastupovanie, už nemusia uvedené dokumenty opätovne predkladať. Spisová značka súdneho spisu: 5K/9/2025 Spisová značka správcovského spisu : 5K/9/2025 S1880 Sídlo kancelárie správcu: Levočská 4, 080 01 Prešov Príslušný konkurzný súd: Okresný súd Prešov |
|