| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 1K/1/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Ján Palúch |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | |
| Adresa dlžníka: | Družstevná 2 , 97611 Selce, SVK |
| Sudca: | JUDr. Dominika Vavreková, LL.M. |
| Správca: | Gregorová (S1347) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | 28.1.2015 |
| Dátum začatia procesu: | 13.2.2015 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Ján Palúch |
| Dátum narodenia: | |
| Adresa: | Družstevná 2 , 97611 Selce |
| ID oznamu: | 1083615 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/1/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 20.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/1/2015 S1347 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| Reštančná správa Podľa §85 ZKR správca podáva nasledovnú reštančnú správu: a) Priemerné mesačné náklady na správu sú 7,00 eur (bankové poplatky) b) Priemerné mesačné príjmy zo správy majetku úpadcu sú 0,00 eur (úpadca zomrel dňa 10.11.2023 preto už nie je príjem zo zrážok z dôchodku úpadcu) c) Majetok úpadcu už bol z väčšej časti speňažený (správca vyhotovil čiastkový rozvrh), na speňaženie zostáva novoobjavený majetok por.č. 19 a položky 4, 5, 6, 7. Ohľadom majetku por.č. 19 sa vedie na konkurznom súde súdne konanie o vylúčenie majetku z konkurzu pod sp.zn. 32Cbi/5/2023, pričom na pojednávaní 11.2.2026 súd rozhodol tak, že zamietol žalobu žalobcu AGROPODIEL Priechod s.r.o., so sídlom Priechod 282, 976 11 Priechod, IČO: 36 034 592, t.j. správca bol v konaní úspešný. Rozsudok doposiaľ nebol doručený a nie je právoplatný. S nehnuteľnosťou por.č. 19 súvisia por.č. 4 a 7, predpokladá sa spoločné speňaženie. |
|