| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/14/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MVR s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36606219 |
| Adresa dlžníka: | Sekčovská 54, 08001 Prešov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | LEGATOs Recovery k.s. (S1755) |
| IČO správcu: | 47256184 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 4.9.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 15.11.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1083516 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/14/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 19.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/14/2025 S1755 |
| Druh podania: | Súpis všeobecnej podstaty |
| LEGATOs Recovery k. s., správca S 1755, so sídlom príslušnej kancelárie správcu Bardejovské kúpele 30, 086 31 Bardejov, IČO:47 256 184, správca konkurznej podstaty úpadcu, t. j. MVR s.r.o., so sídlom Sekčovská 54, 080 01 Prešov, IČO: 42 499 500, konanie vedené na Okresnom súde Prešov, pod sp. zn.: 2K/14/2025, týmto zostavuje súpis všeobecnej majetkovej podstaty, a to konkrétne: 1. POHĽADÁVKA Právny dôvod vzniku: Vrátenie nadmerného odpočtu dane z pridanej hodnoty za zdaňovacie obdobie 11/2025 podľa ust. § 79 ods. 1 z. č. 222/2004 Z. z. Dlžník: Finančné riaditeľstvo SR, Daňový úrad Prešov, Hviezdoslavova 7, 080 01 Prešov, IČO: 42499500 Súpisová hodnota: 303,49 € Spoluvlastnícky podiel úpadcu: 1/1 Dôvod zápisu: Majetok úpadcu podliehajúci konkurzu Sporný zápis: NIE Dátum zapísania: 19.02.2026 V Bardejove, 19.02.2026 LEGATOs Recovery k.s. Správca konkurznej podstaty úpadcu |
|