| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-33K/4/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Goldenline, spol. s r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47504633 |
| Adresa dlžníka: | Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | LEGATOs Recovery k.s. (S1755) |
| IČO správcu: | 47256184 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 23.2.2022 |
| Dátum začatia procesu: | 16.6.2022 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Goldenline, spol. s r. o. |
| IČO: | 47504633 |
| Adresa: | Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| ID oznamu: | 1082634 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-33K/4/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 13.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-33K/4/2022 S1755 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| LEGATOs Recovery k. s., správca S 1755, so sídlom príslušnej kancelárie správcu Prievozská 5434/6A, 821 09 Bratislava, IČO: 47 256 184, spoločnosť zapísaná v obchodnom registri vedeným MS Bratislava III, odd.: Sr, vložka č. 1508/B, správca konkurznej podstaty úpadcu, t. j. spoločnosti Goldenline, spol. s.r.o., so sídlom Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava, IČO: 47 504 633, konkurz vedený na MS Bratislava III., sp. zn.: B1-33K/4/2022, týmto zverejňuje doplnenie súpisu všeobecnej majetkovej podstaty o novú súpisovú zložku, to konkrétne: 5. POHĽADÁVKA Právny dôvod vzniku: Vrátenie nadmerného odpočtu dane z pridanej hodnoty za zdaňovacie obdobie 06/2022 a 08/2022 podľa ust. § 79 ods. 1 z. č. 222/2004 Z. z. Dlžník: Finančné riaditeľstvo SR, Daňový úrad Bratislava, Ševčenkova 32, 850 00 Bratislava, IČO: 424995000011 Súpisová hodnota: 310 € Spoluvlastnícky podiel úpadcu: 1/1 Dôvod zápisu: Majetok úpadcu podliehajúci konkurzu Sporný zápis: NIE Dátum zapísania: 13.02.2026 V Bratislave, 13.02.2026 LEGATOs Recovery k.s. Správca konkurznej podstaty úpadcu |
|