| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 2K/7/2018 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | INTERMONT a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 30840198 |
| Adresa dlžníka: | Kukučínova 20, 97401 Banská Bystrica, SVK |
| Sudca: | Mgr. Zuzana Antalová |
| Správca: | Advisors k. s. (S1590) |
| IČO správcu: | 46570675 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 28.4.2018 |
| Dátum začatia procesu: | 13.6.2019 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Advisors k.s. |
| IČO: | 46570675 |
| Adresa: | Dolná 6, 974 01 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1082618 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/7/2018 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 13.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/7/2018 S1590 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_DORUCENI_PRIHLASKY_PO_UPLYNUTI_ZAKLADNEJ_PRIHLASOVACEJ_LEHOTY |
| Advisors k.s., správca so sídlom Brehy 545, 968 01 Brehy (predtým: Dolná 6, 974 01 Banská Bystrica), značka správcu: S 1590, správca konkurznej podstaty úpadcu: INTERMONT a.s., so sídlom 974 01 Banská Bystrica, Kukučínova 20, IČO: 30 840 198, sp. zn. 2K/7/2018 týmto v zmysle § 28 ods. 3 zákona č. 7/2005. Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov oznamuje, že do zoznamu pohľadávok zapísal pohľadávku veriteľa Slovenská konsolidačná, a.s., so sídlom Cintorínska 21, Bratislava, IČO: 35 776 005 v celkovej sume 20122,10,-Eur, ktorá bola doručená po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty. Advisors k.s. správca konkurznej podstaty |
|