| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 32K/8/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Marián Szabo |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 2.6.1971 |
| Adresa dlžníka: | Školská 617/4, 94111 Palárikovo |
| Sudca: | JUDr. Marek Olekšák |
| Správca: | Prvý správcovský dom, k.s. (S1131) |
| IČO správcu: | 35959665 |
| Dátum začatia konania: | 8.4.2014 |
| Dátum začatia procesu: | 17.4.2014 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Marián Szabo |
| Dátum narodenia: | 2.6.1971 |
| Adresa: | Školská 617/4, 94111 Palárikovo |
| ID oznamu: | 1082535 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 32K/8/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 13.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 32K/8/2014 S1131 |
| Druh podania: | Oznámenia súvisiace s dražbou majetku podliehajúceho konkurzu |
| Oznámenie v konkurznej veci úpadcu: Marián Szabo, narodený 02.06.1971, bytom Školská 617/4, 941 11 Palárikovo, vedenej na Okresnom súde Nitra, č. k.: 32K/8/2014 sa konalo 6 kolo opakovanej dražby, ktoré bolo neúspešné, bez záujemcu o dražbu zvolanú na deň 12.02.2026. Zabezpečeného veriteľa požiadame o záväzný pokyn na vylúčenie majetku zo súpisu alebo o ďalšie kolá speňažovania. | |