| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 25K/25/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Dimitroff, spol. s r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 44261021 |
| Adresa dlžníka: | Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | Kozovský (S467) |
| IČO správcu: | 30850410 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 31.5.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 12.6.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Dimitroff, spol. s r. o. |
| IČO: | 44261021 |
| Adresa: | Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| ID oznamu: | 1082472 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 25K/25/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 12.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 25K/25/2025 S467 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| VYHLÁSENIE PONUKOVÉHO KONANIA JUDr. Tomáš Kozovský, správca konkurznej podstaty úpadcu: Dimitroff, spol. s r.o. v konkurze, IČO: 44 261 021, Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava – mestská časť Nové Mesto, Slovenská republika, zapísaná v obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, oddiel Sro, vložka č. 182261/B, spis. zn. 25K/25/2025, vyhlasuje 2. kolo verejného ponukového konania na predaj majetku úpadcu mimo dražby. I. Predmet predaja: 1. Hnuteľná vec - ručný paletový vozík : Opis hnuteľnej veci: farba: šedá, rok výroby: neznámy, stav opotrebovanosti: používaný, opotrebovaný, mierne skorodovaný. Súpisová hodnota : 300 Eur Poznámka: hnuteľná vec – paletový vozík sa nachádza na korbe nákladného auta v Prešove, 2. Hnuteľná vec - ručný paletový vozík : Opis hnuteľnej veci: farba: modrá, rok výroby: neznámy, stav opotrebovanosti: používaný, opotrebovaný, mierne skorodovaný. Súpisová hodnota : 300 Eur Poznámka: hnuteľná vec – paletový vozík sa nachádza na korbe nákladného auta v Prešove, 3. Hnuteľná vec - vysokozdvižný vozík manuálny: Opis hnuteľnej veci: farba: červeno-čierna, stav opotrebovanosti: používaný, opotrebovaný, mierne poškodený. Súpisová hodnota : 800 Eur Poznámka: hnuteľná vec – vysokozdvižný vozík sa nachádza na korbe nákladného auta v Prešove, 4. Nákladné motorové vozidlo továrenskej značky KIA CARNIVAL MB/F7D11/M52AZ1, EČV: PO329FD, VIN: KNEMB754286210030, typ motora: 13, Druh karosérie: BB skriňová dodávková, Farba: strieborná metalíza svetlá, dátum prvej evidencie: 03.12.2008, kategória vozidla: N1. Vozidlo je v súčasnosti nepojazdné, nemá platné STK ani EK a nemá uzatvorené platné PZP. Súpisová hodnota: 3 500 EUR. Poznámka: hnuteľná vec – vozidlo sa nachádza v sklade v Prešove, 5. Osobné motorové vozidlo továrenskej značky KIA CARNIVAL UP/UP1/7512, EČV: PO573DP, VIN: KNEUP751246534631, typ motora: 13, Druh karosérie: AF viacúčelová, Farba: čierna, dátum prvej evidencie: 01.01.2004, kategória vozidla: M1. Vozidlo je v súčasnosti nepojazdené, nemá platné STK ani EK a nemá uzatvorené platné PZP. Súpisová hodnota: 500 EUR. Poznámka: hnuteľná vec – vozidlo sa nachádza v sklade v Prešove, 6. Nákladné motorové vozidlo továrenskej značky MERCEDES-BENZ 1018 L ATEGO/-/-, EČV: PO421BY, VIN: WDB9702471K983310, typ motora: OM 904 LA III/5, Druh karosérie: BA skriňová, Farba: biela, kategória vozidla: N2. Vozidlo je v súčasnosti nepojazdné, nemá platné STK ani EK a nemá uzatvorené platné PZP. Súpisová hodnota: 6 000 EUR. Poznámka: hnuteľná vec – vozidlo sa nachádza v sklade v Prešove, Predmet predaja zapísaný v súpise majetku nie je ocenený znaleckým posudkom v zmysle platných právnych predpisov, jeho hodnota je určená v súlade s ustanovením § 77 ods. 3 zákona o konkurze a reštrukturalizácii a je zapísaná v súpise konkurznej podstaty samostatne pri každej súpisovej zložke majetku. II. Kúpna cena, podmienky verejného ponukového konania: V 2. kole verejného ponukového konania sa predaj vyššie uvedeného majetku uskutoční za najvyššiu ponuku, ktorá však nesmie byť nižšia ako 2/3 súpisovej hodnoty určenej správcom. Majetok úpadcu sa odpredáva ako jednotlivé majetkové hodnoty samostatne. Náklady spojené s prevodom hnuteľných vecí, prípadne ďalšie iné náklady za tento prevod znáša nadobúdateľ. Hnuteľné veci si nadobúdateľ vyzdvihne osobne v sklade v Prešove. Bližšie podrobnosti týkajúce sa ponúkaného majetku si záujemca môže vyžiadať telefonicky u JUDr. Tomáša Kozovského na tel.č.: 02/5249 3831, príp. mailom na adrese: kozovsky@kozovsky.sk. III. Termín a miesto na predkladanie ponúk: Ponuky na odkúpenie majetku sa predkladajú na adresu kancelárie správcu: JUDr. Tomáš Kozovský, Björnsonova 3044/8, 811 05 Bratislava v zalepenej obálke viditeľne označenej nápisom „Konkurz – Dimitroff, spol. s r.o. v konkurze - neotvárať“. Ponuky nie je možné posielať elektronicky, ani prostredníctvom ústredného portálu verejne správy Slovensko.sk. Ponuka musí obsahovať: - návrh kúpnej ceny so špecifikáciou jednotlivých samostatných predmetov záujmu, - doklad o úhrade celku kúpnej ceny na účet vedený v Tatra banka, a.s., IBAN: SK25 1100 0000 0029 3356 0578 v lehote na predkladanie ponúk, - doklad preukazujúci totožnosť, ktorým u záujemcu – fyzickej osoby je neoverená fotokópia občianskeho preukazu. - oznámenie bankového spojenia pre prípad vrátenia uhradenej kúpnej ceny. Ponuky záujemcov musia byť správcovi doručené najneskôr do 11. dňa od zverejnenia tohto oznámenia v Obchodnom vestníku do 14.00 hod. Pre dodržanie lehoty doručenia záväznej ponuky je rozhodujúci moment doručenia ponuky do kancelárie správcu, nie dátum podania ponuky na pošte alebo u iného prepravcu zásielok. Záujemca je oprávnený do verejného ponukového konania predložiť len jednu ponuku a predloženú ponuku nemožno meniť ani vziať späť. Ponuka musí obsahovať všetky náležitosti uvedené v podmienkach verejného ponukového konania. IV. Termín a miesto otvárania obálok: Predložené obálky s ponukami na odkúpenie majetku budú otvorené v kancelárii správcu na adrese: JUDr. Tomáš Kozovský, Björnsonova 3044/8, 811 05 Bratislava dňa 03.03.2026 o 11:00 hod., o čom správca vyhotoví zápisnicu. V. Lehota na vyhodnotenie ponúk: Správca vykoná vyhodnotenie ponúk v lehote do 10 dní odo dňa termínu otvárania obálok a v tejto lehote zároveň oznámi záujemcom výsledok verejného ponukového konania. V prípade rovnosti rozhoduje časové prvenstvo ponuky, komplexnosť a výhodnosť ďalších kritérií. Neúspešným záujemcom budú zložené sumy vrátené do 5 dní odo dňa vyhodnotenia ponúk a v rovnakej lehote zároveň správca vyzve víťaza/zov verejného ponukového konania na uzatvorenie kúpnej zmluvy. VI. Iné skutočnosti: V prípade, ak úspešný záujemca napriek predchádzajúcej výzve správcu neuzavrie kúpnu zmluvu včas podľa pokynu správcu, má správca voči takémuto záujemcovi nárok na zmluvnú pokutu vo výške 10% z ponúkanej kúpnej ceny. Správca si vyhradzuje právo: ● meniť podmienky ponukového konania alebo ponukové konanie zrušiť ● v prípade nevyhovujúcich návrhov odmietnuť všetky ponuky a vyhodnotiť verejné ponukové konanie ako neúspešné ● v prípade formálnych nedostatkov vyzvať záujemcu na ich odstránenie. JUDr. Tomáš Kozovský, správca |
|