| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 10K/10/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Excite s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 46499989 |
| Adresa dlžníka: | Michalská 1356/17, 03901 Turčianske Teplice, SVK |
| Sudca: | JUDr. Andrea Gulčiková |
| Správca: | Šperková (S1522) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 12.12.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 17.12.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Mgr. Andrea Šperková |
| IČO: | 48485357 |
| Adresa: | Andreja Hlinku 3118 , 02201 Čadca |
| ID oznamu: | 1082466 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 10K/10/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 12.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 10K/10/2025 S1522 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| VEC: Výzva úpadcovi na vyjadrenie sa k prihláseným pohľadávkam Správca Mgr. Andrea Šperková, so sídlom kancelárie Andreja Hlinku 3118, 022 01 Čadca, týmto podľa § 32 ods. 7 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii vyzýva úpadcu Excite s.r.o., so sídlom Michalská 1356/17, 039 01 Turčianske Teplice, IČO: 46 499 989, aby sa vyjadril k jednotlivým prihláseným pohľadávkam a oznámil správcovi, či niektorú z prihlásených pohľadávok namieta. Úpadca je oprávnený prihlásenú pohľadávku namietnuť u správcu v lehote určenej pre veriteľov na popieranie pohľadávok podľa § 32 ods. 3 alebo ods. 4 ZKR; správca túto skutočnosť bezodkladne zaeviduje v zozname pohľadávok. Námietka úpadcu nemá pre zistenie pohľadávky význam. Prípadné námietky je potrebné doručiť správcovi najneskôr do uplynutia lehoty na popieranie pohľadávok. Námietka musí byť určitá, musí označovať konkrétnu pohľadávku a uvádzať dôvod námietky. Mgr. Andrea Šperková správca úpadcu |
|