| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 21K/75/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ACS BIOMASA, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 44976283 |
| Adresa dlžníka: | Staré Grunty 7A, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | () |
| Dátum začatia konania: | 11.2.2025 |
| Dátum začatia procesu: | |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Groszmann Co., s. r. o. |
| IČO: | 55205895 |
| Adresa: | Kováčska 53, 04001 Košice - mestská časť Staré Mesto |
| ID oznamu: | 1082394 |
| Typ oznamu: | Oznam súdu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 21K/75/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 12.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Druh textu: | Oznam |
| Text oznamu: | Oznámenie o zrušení termínu pojednávania Mestský súd Bratislava III v právnej veci navrhovateľa - veriteľa: RYG Investments s.r.o., so sídlom: Trstínska 11, 841 06 Bratislava, IČO: 50 408 003, o návrhu na vyhlásenie konkurzu na majetok dlžníka: ACS BIOMASA, s.r.o., so sídlom: Staré Grunty 7A, 841 04 Bratislava, IČO: 44 976 28 týmto oznamuje, že sa ruší termín pojednávania vytýčený na deň 30.03.2026 z dôvodu sťahovania MS BA III, súvisiaceho s dočasným obmedzením výkonu súdnictva. Po presťahovaní do novej budovy bude vytýčený nový termín pojednávania. |