| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 32K/13/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | AMI spol. s r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 31433618 |
| Adresa dlžníka: | Komárňanská cesta 13, 94043 Nové Zámky, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | KS - správa konkurzov, k.s. (S2026) |
| IČO správcu: | 53603508 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 14.12.2023 |
| Dátum začatia procesu: | 23.12.2023 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | AMI spol. s r.o. |
| IČO: | 31433618 |
| Adresa: | Komárňanská cesta 13, 94043 Nové Zámky |
| ID oznamu: | 1082360 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 32K/13/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 12.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 32K/13/2023 S2026 |
| Druh podania: | ZVEREJNENIE_NAVRHU_KONECNEHO_VYTAZKU_ZO_VSEOEBCNEJ_PODSTATY |
| KS - správa konkurzov, k.s., so sídlom Alžbetina 41, 040 01 Košice – mestská časť Staré Mesto, IČO: 53 603 508, zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Košice, oddiel: Sr, vložka č.: 492/V, so sídlom správcovskej kancelárie Nevädzová 5, 821 01 Bratislava, zapísaná v Zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti SR, značka správcu: S2026, v mene ktorej koná JUDr. Ján Kuľbaga, komplementár spoločnosti, správca úpadcu: AMI spol. s r.o., so sídlom Komárňanská cesta 13, 940 43 Nové Zámky, IČO: 31 433 618 (ďalej aj ako len „Úpadca“ v príslušnom gramatickom tvare), týmto v zmysle ust. § 98 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších zmien a doplnkov (ďalej aj ako len „ZKR“) oznamuje zverejnenie Konečného rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty, ktorý sa nachádza v prílohe tohto oznámenia. Návrh tohto Konečného rozvrhu z výťažku bol doručený pred jeho zverejnením v Insolvenčnom registri veriteľskému výboru, ktorý v predmetnom konkurze vystupuje ako príslušný orgán a správca požiadal veriteľský výbor, aby tento rozvrh schválil, alebo podal odôvodnené námietky. V Bratislave, dňa 12.02.2026 JUDr. Ján Kuľbaga, komplementár spoločnosti KS - správa konkurzov, k.s. správca Úpadcu |
|