| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-2K/5/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | BTTO s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36241814 |
| Adresa dlžníka: | Jelenia 1, 811 05 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | VMP recovery, k. s. (S2021) |
| IČO správcu: | 53452143 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 29.3.2014 |
| Dátum začatia procesu: | 7.6.2014 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | BTTO s. r. o. |
| IČO: | 36241814 |
| Adresa: | Jelenia 1, 811 05 Bratislava |
| ID oznamu: | 1082315 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-2K/5/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 12.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-2K/5/2014 S2021 |
| Druh podania: | Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru |
| Správca týmto v konkurze vyhlásenom na majetok obchodnej spoločnosti BTTO s.r.o., so sídlom Jelenia 1, 811 05 Bratislava, IČO: 36 241 814, ktorý je vedený na Mestskom súde Bratislava III pod sp. zn. B1-2K/5/2014, zverejňuje zápisnicu zo zasadnutia veriteľského výboru v zmysle § 38 ods. 6 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aplikovateľnom znení. VMP recovery, k. s |
|