| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-37K/36/2017 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | EUROPROFI SK s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36634620 |
| Adresa dlžníka: | Sedmokráskova 6, 82108 Bratislava - mestská časť Ružinov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | Profesionálna správcovská kancelária, k.s. (S1565) |
| IČO správcu: | 46333908 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 27.1.2018 |
| Dátum začatia procesu: | 27.7.2018 |
| ID oznamu: | 1082308 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-37K/36/2017 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 12.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-37K/36/2017 S1565 |
| Druh podania: | Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru |
| ZÁPISNICA ZO ZASADNUTIA VERITEĽSKÉHO VÝBORU v konkurznom konaní sp. zn. 37 K 36/2017 vedenom na majetok úpadcu EUROPROFI SK s.r.o., v konkurze, so sídlom Sedmokrásková 6, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov, IČO: 36 634 620, zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka číslo: 115627/B. Zápisnica tvorí prílohu tohto oznamu. |
|