| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-33K/18/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | DEVELOP - Residence s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 51162784 |
| Adresa dlžníka: | Ďumbierska 3F, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | JUDr. Lenka Čadanová |
| Správca: | Agner (S1690) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 14.6.2022 |
| Dátum začatia procesu: | 23.10.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Vladimír Strýček |
| Dátum narodenia: | 26.3.1964 |
| Adresa: | Peterská 5695/20, 82103 Bratislava-Ružinov |
| ID oznamu: | 1082267 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-33K/18/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 11.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-33K/18/2022 S1690 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty o nové súpisové zložky majetku JUDr. Vojtech Agner, so sídlom kancelárie Cintorínska 22, 811 08 Bratislava, značka správcu: S 1690 správca úpadcu: DEVELOP - Residence s. r. o. v likvidácii, so sídlom Peterská 5695/20, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov, IČO: 51 162 784, týmto oznamuje, že dňa 11.02.2026 zverejnil Insolvenčnom registri v zmysle ust. § 76 ods. 3 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v platnom znení (ďalej len „ZKR“) doplnenie súpisu majetku všeobecnej podstaty o nové súpisové zložky majetku č. 2 a č. 3 nasledovne: - súp. zložka č. 2, peňažná pohľadávka: pohľadávka na zaplatenie zmluvnej pokuty, celková suma: 12.500, mena: EUR, súpisová hodnota: 12.500 EUR, právny dôvod vzniku: zmluvná pokuta dojednaná pre prípad porušenia povinnosti podať návrh na vyhlásenie konkurzu včas podľa ust. § 11 ods. 2 ZKR, dlžník: Lukáš Vlček, nar.: 06.10.1989, trvale bytom Ivana Bukovčana 6122/16, 841 08 Bratislava - Devínska Nová Ves, dátum zapísania: 11.02.2026, dôvod zapísania: ust. § 67 ods. 1 písm. d) a ust. § 74a ZKR, zabezpečenie: nie; - súp. zložka č. 3, peňažná pohľadávka: pohľadávka na zaplatenie zmluvnej pokuty, celková suma: 12.500, mena: EUR, súpisová hodnota: 12.500 EUR, právny dôvod vzniku: zmluvná pokuta dojednaná pre prípad porušenia povinnosti podať návrh na vyhlásenie konkurzu včas podľa ust. § 11 ods. 2 ZKR, dlžník: Milan Miština, nar.: 16.06.1989, trvale bytom Javorová 6160/2, 901 01 Malacky, dátum zapísania: 11.02.2026, dôvod zapísania: ust. § 67 ods. 1 písm. d) a ust. § 74a ZKR, zabezpečenie: nie. Súpisová hodnota súpisových zložiek majetku s poradovým č. 2 a č. 3 bola určená v súlade s ust. § 77 ods. 3 ZKR. V Bratislave, dňa 11.02.2026 JUDr. Vojtech Agner, správca |
|