| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 33K/1/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Agro Ostrov, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36573906 |
| Adresa dlžníka: | Duklianska 1399, 08501 Bardejov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Viktória Ladičkovská |
| Správca: | DK špeciálny správca k. s. (S2128) |
| IČO správcu: | 57064555 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 23.1.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 23.1.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | JUVE Trans s.r.o. |
| IČO: | 52928021 |
| Adresa: | 104, 08643 Stuľany |
| ID oznamu: | 1082248 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 33K/1/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 11.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 33K/1/2024 S2128 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| Doručovanie písomnosti správcu podľa § 199 ods. 1 ZKR Písomnosť správcu: Výpoveď podľa § 45 ods. 4 ZKR Adresát písomnosti: každý nájomca Obsah písomnosti: zverejnený ako príloha tohto oznámenia |
|