| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-2K/37/2016 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | BA Two, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36791024 |
| Adresa dlžníka: | Lermontovova 18, 81105 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | P-V, k.s. (S1838) |
| IČO správcu: | 50714911 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 2.8.2016 |
| Dátum začatia procesu: | 20.8.2016 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | BA Two, s.r.o. |
| IČO: | 36791024 |
| Adresa: | Lermontovova 18, 81105 Bratislava |
| ID oznamu: | 1082235 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-2K/37/2016 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 11.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-2K/37/2016 S1838 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| P-V, k.s., so sídlom kancelárie Plynárenská 3D, 821 09 Bratislava, zn. správcu: S1838, správca konkurznej podstaty úpadcu BA Two, s.r.o., so sídlom: Lermontovova 18, 811 05 Bratislava, IČO: 36 791 024, týmto oznamuje, že do spisu vo veci vedenej Mestským súdom Bratislava III., pod sp. zn.: B1-2K/37/2016, je možné nahliadať v kancelárii správcu na adrese: Plynárenská 3D, 821 09 Bratislava, a to v pracovných dňoch v čase od 08:00 hod. do 14:00 hod. Nahliadnutie do spisu možno dohodnúť telefonicky: 0917 515 846, alebo mailom: valachovic@akpospisil.sk. V Bratislave, dňa 11.02.2026 P-V, k.s. správca konkurznej podstaty |
|