| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-31K/13/2023 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | SEASON, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36615137 |
| Adresa dlžníka: | Pod Rovnicami 67 , 84104 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Zuzana Hlistová |
| Správca: | P-V, k.s. (S1838) |
| IČO správcu: | 50714911 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 20.4.2023 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | SEASON, s.r.o. |
| IČO: | 36615137 |
| Adresa: | Pod Rovnicami 67 , 84104 Bratislava |
| ID oznamu: | 1082234 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-31K/13/2023 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 11.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-31K/13/2023 S1838 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| Spoločnosť P-V, k.s., so sídlom kancelárie Plynárenská 3D, 821 09 Bratislava, zn. správcu S1838, ako správca konkurznej podstaty úpadcu SEASON, s. r. o., so sídlom Pod Rovnicami 67, 841 04 Bratislava, IČO: 36 615 137 oznamuje, že vylúčil zo súpisu majetku tvoriaceho všeobecnú podstatu dlžníka nasledovný majetok: Deň zápisu majetku do súpisu 08.03.2024 Dôvod zapísania majetku do súpisu §106e Dlžník Cincie s. r. o. Medená 5 Bratislava 811 02 IČO: 48 004 766 Právny dôvod vzniku Nájomné na základe faktúry FS2023004 FS2023005 FS2024001 FS2024002 Celková suma 5 000 Mena EUR Súpisová hodnota v € 5 000 EUR Správca uvedený majetok vylúčil z dôvodu, že sa ho nepodarilo speňažiť ani v treťom ponukovom kole a teda podľa § 106h ZKR a § 167p ods. 2 ZKR v platnom znení prestala podliehať konkurzu. V Bratislave dňa 11.02.2026 P-V, k.s. Správca konkurznej podstaty úpadcu |
|