| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 23K/4/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Pien Technology s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 50639293 |
| Adresa dlžníka: | Senecká 27, 93101 Šamorín, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jana Wilková |
| Správca: | Bilský (S1477) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 29.12.2021 |
| Dátum začatia procesu: | 31.5.2022 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Pien Technology s. r. o. |
| IČO: | 50639293 |
| Adresa: | Senecká 27, 93101 Šamorín |
| ID oznamu: | 1082212 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 23K/4/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 11.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 23K/4/2021 S1477 |
| Druh podania: | Súpis všeobecnej podstaty |
| V konkurznom konaní vedenom na Okresnom súde Trnava pod sp.zn. 23K/4/2021 na majetok úpadcu: Pien Technology s.r.o. v konkurze, so sídlom: Senecká 27, 931 01 Šamorín, IČO: 50 639 293, (ďalej len ako „Úpadca“), správca konkurznej podstaty: JUDr. Erik Bilský, LL.M., MBA, so sídlom kancelárie Veselé 377, 922 08 Veselé, IČO: 40 046 966, značka správcu: S1477, (ďalej len ako „Správca“), v zmysle prechodného ustanovenia § 206q ods. 1 Zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení účinnom od 01.10.2025 v spojení s § 76 ods. 2 a ods. 3 Zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení účinnom do 30.09.2025 týmto zverejňuje vyhotovený súpis majetku všeobecnej podstaty: Peňažná pohľadávka Číslo súpisovej zložky: 1. Právny dôvod vzniku: Peňažná náhrada z neúčinného právneho úkonu, ktorý bol priznaný Rozsudkom Okresného súdu Trnava č. k. 60Cbi/5/2023-110 zo dňa 25.09.2025 právoplatného dňa 01.01.2026 Dlžník: Ingmar Pien, dátum narodenia 28.03.1964, trvale bytom: 48 Kimmage Road Lower, D6W H500 Dublin 6W, Írsko Súpisová hodnota: 41.800,00 EUR Dátum zapísania do súpisu: 11.02.2026 Dôvod zapísania do súpisu: § 67 ods. 1 písm. d) v spojení s § 80 ods. 1 ZKR v znení účinnom do 30.09.2025 JUDr. Erik Bilský, LL.M., MBA – správca S1477 úpadcu: Pien Technology s.r.o. v konkurze |
|