| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 2K/20/2016 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Peter Abrahám |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 11.10.1980 |
| Adresa dlžníka: | 170, 96501 Ladomerská Vieska, SVK |
| Sudca: | Mgr. Zuzana Antalová |
| Správca: | Správcovská a reštrukturalizačná, k. s. (S1405) |
| IČO správcu: | 36866555 |
| Dátum začatia konania: | 13.4.2016 |
| Dátum začatia procesu: | 22.4.2016 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Peter Abrahám |
| Dátum narodenia: | 11.10.1980 |
| Adresa: | 170, 96501 Ladomerská Vieska |
| ID oznamu: | 1082203 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/20/2016 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 11.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/20/2016 S1405 |
| Druh podania: | ZVEREJNENIE_NAVRHU_KONECNEHO_VYTAZKU_ZO_VSEOEBCNEJ_PODSTATY |
| V konkurze vyhlásenom na majetok úpadcu Peter Abrahám, nar. 11.10.1980, trvale bytom Ladomerská Vieska 170, 965 01 Ladomerská Vieska (ďalej „úpadca“), konanie vedené Okresným súdom Banská Bystrica pod sp. zn.: 2K/20/2016 Vám týmto v zmysle príslušných ustanovení zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov (ďalej „ZKR“), účinného v čase vyhlásenia konkurzu, predkladáme Návrh konečného rozvrhu výťažku zo speňaženia všeobecnej podstaty. | |