| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 36K/7/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Štefan Holán |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 18.2.1956 |
| Adresa dlžníka: | Námestie Sv. Mikuláša 158/41, 92202 Krakovany |
| Sudca: | JUDr. Martin Smolko |
| Správca: | Šefčíková (S1226) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | 25.3.2015 |
| Dátum začatia procesu: | 26.5.2015 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Štefan Holán |
| Dátum narodenia: | 18.2.1956 |
| Adresa: | Námestie Sv. Mikuláša 158/41, 92202 Krakovany |
| ID oznamu: | 1082158 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 36K/7/2015 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 11.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 36K/7/2015 S1226 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| Oznamujem, že ruším verejné ponukové konanie vo veci speňaženia nehnuteľností evidovaných na LV č. 27 vedený pre katastrálne územie Krakovany, obec Krakovany, okres Piešťany, zverejneným v REPLIK dňa 11.2.2026. Ing. Miriam Šefčíková, PhD., konkurzný správca |
|