| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 87K/16/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ZELENÝ DVOR KOŠICE, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36592595 |
| Adresa dlžníka: | Jakobyho 1, 04001 Košice, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jana Bellásová |
| Správca: | JUDr. Tomáš Palčík (S1931) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 5.7.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 21.9.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | EKONOMIK SERVIS, s.r.o. |
| IČO: | 36569747 |
| Adresa: | Trieda SNP 58, 04011 Košice |
| ID oznamu: | 1082087 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 87K/16/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 11.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 87K/16/2024 S1931 |
| Druh podania: | UKONCENIE_PRIESKUMU_POHLADAVOK |
| Správca ukončil prieskum pohľadávok | |