| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 5K/13/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | LYCOS POWER s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 51464250 |
| Adresa dlžníka: | 1445, 98505 Kokava nad Rimavicou, SVK |
| Sudca: | JUDr. Daniel Ivanko, PhD. |
| Správca: | UBC 2020, k.s. (S2009) |
| IČO správcu: | 53151135 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 2.10.2021 |
| Dátum začatia procesu: | 2.12.2021 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | 365.bank, a.s. |
| IČO: | 31340890 |
| Adresa: | Dvořákovo nábrežie 4, 81102 Bratislava |
| ID oznamu: | 1082073 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 5K/13/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 11.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 5K/13/2021 S2009 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| UBC 2020, k. s., so sídlom kancelárie Horné záhrady 2, 974 01 Banská Bystrica, značka správcu S2009, ako správca konkurznej podstaty úpadcu LYCOS POWER s.r.o., so sídlom1445 Kokava nad Rimavicou, Kokava nad Rimavicou 985 05, IČO: 51 464 250 týmto zverejňuje oznámenie o vylúčení zo súpisu majetku oddelenej podstaty (dokument v prílohe). | |