| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 32K/7/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Levická záhradnícka, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 46593187 |
| Adresa dlžníka: | Kasárenská 6, 93401 Levice, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | INSOLVENCY SOLUTIONS, k. s. (S1765) |
| IČO správcu: | 48003506 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 10.5.2024 |
| Dátum začatia procesu: | 29.8.2024 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | PLANT SERVICE s.r.o. |
| IČO: | 35804521 |
| Adresa: | Hviezdoslavova 13/973, 90301 Senec |
| ID oznamu: | 1081960 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 32K/7/2024 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 10.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 32K/7/2024 S1765 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_Z_ODDELENEJ_PODSTATY |
| V právnej veci vyhláseného konkurzu na majetok úpadcu Levická záhradnícka, s.r.o., so sídlom Kasárenská 6, 934 01 Levice, IČO: 46 593 187, ktorá právna vec je vedená na Okresnom súde Nitra pod sp. zn. 32K/7/2024, správca úpadcu INSOLVENCY SOLUTIONS, k.s., so sídlom Skalná 7622/9, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, IČO: 48 003 506, značka správcu S1765, týmto v súlade s ustanovením § 96 ods. 2 zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov oznamuje zostavenie zoznamu pohľadávok proti oddelenej podstate zabezpečeného veriteľa, ktoré boli alebo majú byť uspokojené z výťažku zaradeného do oddelenej podstaty zabezpečeného veriteľa a zároveň oznamuje svoj zámer zostaviť rozvrh výťažku z oddelenej podstaty zabezpečeného veriteľa. Poučenie: Veriteľský výbor, dotknutý zabezpečený veriteľ a každý, kto tvrdí, že je veriteľom pohľadávky proti podstate, je oprávnený do 30 dní od zverejnenia oznamu o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate do neho nahliadnuť a podaním na predpísanom tlačive namietnuť u správcu poradie pohľadávky proti podstate. Námietka musí byť podaná včas u správcu na predpísanom tlačive a musí byť vždy odôvodnená, inak sa na ňu neprihliada. INSOLVENCY SOLUTIONS, k.s, správca |
|