| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 22K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Solárny východ, s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36843440 |
| Adresa dlžníka: | Prešovská 59, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Patrik Hanúsek |
| Správca: | SKKP, k. s. (S1493) |
| IČO správcu: | 36869732 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 27.6.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 18.12.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | PROLEGAL, s. r. o. |
| IČO: | 36863149 |
| Adresa: | Dunajská 15/A, 81108 Bratislava |
| ID oznamu: | 1081877 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 22K/22/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 10.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 22K/22/2025 S1493 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| SKKP, k.s., značka správcu S1493, správca úpadcu: Solárny východ, s.r.o. v konkurze, so sídlom Prešovská 59, 821 02 Bratislava, IČO: 36 843 440, v konkurznom konaní vedenom na Mestskom súde Bratislava III pod sp.zn. 22K/22/2025, týmto v súlade s § 34 ods. 1 zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „ZKR“) zvoláva prvú schôdzu veriteľov, ktorá sa uskutoční dňa 16.04.2026 o 11:00 hod. na adrese Budyšínska 3A, 831 03 Bratislava, s nižšie uvedeným programom (predmetom rokovania). Prezentácia veriteľov začne o 10:45 hod. Predmet rokovania schôdze veriteľov: 1) otvorenie schôdze veriteľov, 2) rozhodovanie (hlasovanie) o výmene správcu v zmysle § 36 ZKR, 3) voľba členov veriteľského výboru v zmysle § 37 ZKR, 4) záver. Veritelia sa pri prezentácii musia preukázať platným dokladom totožnosti (fyzické osoby) resp. dokladom totožnosti osoby konajúcej v mene veriteľa a aktuálnym výpisom z obchodného registra nie starším ako tri mesiace (právnické osoby), splnomocnení zástupcovia veriteľov sa pri prezentácii musia preukázať platným dokladom totožnosti a písomne udeleným plnomocenstvom alebo inou listinou osvedčujúcou oprávnenie konať v mene veriteľa (originál alebo úradne osvedčená fotokópia). V prípade, ak je splnomocnený zástupca veriteľa právnickou osobou, predloží spolu s písomne udeleným plnomocenstvom aj aktuálny výpis z obchodného registra zástupcu veriteľa nie starší ako tri mesiace. SKKP, k.s. v zast. JUDr. Michal Polák, komplementár |
|