| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-27K/24/2020 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MEDICPRODUCT, a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 31630081 |
| Adresa dlžníka: | Zámocká 30, 811 01 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SVK |
| Sudca: | Mgr. Ing. Daniela Bednáriková |
| Správca: | Brláš (S1770) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 26.9.2020 |
| Dátum začatia procesu: | 27.11.2020 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | BBH advokátska kancelária, s.r.o. |
| IČO: | 36713066 |
| Adresa: | Suché Mýto 1, 81103 Bratislava |
| ID oznamu: | 1081730 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-27K/24/2020 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 10.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-27K/24/2020 S1770 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| Oznámenie o vylúčení majetku zo súpisu všeobecnej podstaty JUDr. Ondrej Brláš., so sídlom správcovskej kancelárie Štefánikova 52, 949 01 Nitra, zapísaný v zozname správcov vedenom Ministerstvom spravodlivosti zn. správcu S1770, správca úpadcu MEDICPRODUCT, a.s., so sídlom Zámocká 30, 811 01 Bratislava – mestská časť Staré Mesto, IČO: 31 630 081 (ďalej len „Úpadca“), zverejňuje oznámenie o vylúčení nasledovnej súpisovej zložky majetku zo súpisu všeobecnej podstaty, ktorý súpis bol zverejnený v Obchodnom vestníku č. 13/2021 (K003297) zo dňa 21.01.2021. Peňažná pohľadávka voči: Ing. Norbert Havalec, trvale bytom Sládkovičova 1048/8, 031 01 Liptovský Mikuláš, SR vo výške 11.000,- EUR s príslušenstvom, titul: bezdôvodné obohatenie, súpisová hodnota: 11.000,- EUR Deň vylúčenia súpisovej zložky zo súpisu: 02.02.2026 Dôvod vylúčenia súpisovej zložky majetku: uzatvorenie Dohody o urovnaní zo dňa 20.01.2026 JUDr. Ondrej Brláš, správca |
|