| Okresný súd Trnava | |
| Spisová značka súdu: | 23K/5/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | YETTI, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36277746 |
| Adresa dlžníka: | 245, 91952 Dolné Dubové, SVK |
| Sudca: | JUDr. Jana Wilková |
| Správca: | Petrová (S1272) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 9.7.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 18.10.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | YETTI, s.r.o. |
| IČO: | 36277746 |
| Adresa: | 245, 91952 Dolné Dubové |
| ID oznamu: | 1081683 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Trnava (kód: 110) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 23K/5/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 23K/5/2025 S1272 |
| Druh podania: | ZAPISNICA_ZO_SCHODZE_VERITELOV |
| Zápisnica z 1. schôdze veriteľov je zverejnená v Registri predinsolvenčných, likvidačných a insolvenčných konaní. | |