| Mestský súd Košice | |
| Spisová značka súdu: | 88K/3/2025 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ATC (All Transit Care) s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 53548795 |
| Adresa dlžníka: | 10, 072 41 Vyšné Remety, SVK |
| Sudca: | Mgr. Jana Trnečková |
| Správca: | Varga (S898) |
| IČO správcu: | 35561840 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 1.4.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | ATC (All Transit Care) s.r.o. |
| IČO: | 53548795 |
| Adresa: | 10, 072 41 Vyšné Remety |
| ID oznamu: | 1081676 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Košice (kód: 148) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 88K/3/2025 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 88K/3/2025 S898 |
| Druh podania: | OZNAMENIA_SUVISIACE_SO_SPENAZOVANIM_MAJETKU_PODLIEHAJUCEHO_KONKURZU |
| JUDr. Igor Varga, so sídlom Hviezdoslavova 1234/4, 075 01 Trebišov ako správca úpadcu: ATC (All Transit Care) s.r.o., so sídlom Vyšné Remety 10, 072 41 Vyšné Remety, IČO: 53 548 795, vyhlasuje v zmysle ust. § 92 ods. 1 písm. d) zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii v znení neskorších predpisov tretie kolo verejného ponukového konania na predaj majetku dlžníka. Predmetom ponukového konania je predaj peňažnej pohľadávky voči dlžníkovi WANES s.r.o., IČO: 36 579 220, priznanej platobným rozkazom Okresného súdu Banská Bystrica sp. zn. 34Up/1543/2024 (prihlásená do reštrukturalizačného konania dlžníka, vedeného Mestským súdom Košice sp. zn. 95R/2/2024), zverejnenej v Obchodnom vestníku OV 105/2025 dňa 04.06.2025: súp. zlož. č. 1: Peňažná pohľadávka voči dlžníkovi WANES s.r.o., IČO: 36 579 220, súpisová hodnota: 1 398,39 €. Podmienky ponukového konania 2.1. Termín obhliadky predmetu ponukového konania je možné dohodnúť so správcom telefonicky na vyššie uvedenom telefónnom čísle 0915 951 000. 2.2. Záujemca je povinný uhradiť zábezpeku vo výške 100 % z ponúkanej kúpnej ceny na účet úpadcu vedený vo VÚB, a.s. IBAN: SK48 0200 0000 0000 2254 0622. Za riadne a včas uhradenú zábezpeku sa považuje pripísanie peňažných prostriedkov na účet úpadcu najneskôr v posledný deň určený na doručovanie ponúk. 2.3 Za najvýhodnejšiu ponuku sa bude považovať ponuka s najvyššou navrhovanou kúpnou cenou v súlade s podmienkami ponukového konania.. 2.4. Záujemca musí osobne alebo písomne doručiť správcovi ponuku na adresu správcu: JUDr. Igor Varga, správca, Hviezdoslavova 1234/4, 075 01 Trebišov. Lehota na predkladanie ponúk je 11 dní a začína plynúť deň nasledujúci po dni zverejnenia ponukového konania v Registri predinsolvenčných, likvidačných a insolvenčných konaní a končí 11-ty deň od zverejnenia o 15:30 hod. V prípade, že 11-ty deň pripadne na sobotu, nedeľu alebo sviatok, je posledným dňom lehoty najbližší pracovný deň. Ponuka, ktorá nebude správcovi doručená do skončenia lehoty na prekladanie ponúk sa nebude považovať za riadne doručenú. 3. Náležitosti ponuky: 3.1. Záujemca je povinný doručiť správcovi ponuku v zalepenej obálke s výrazným označením „KONKURZNÉ KONANIE sp. zn.: 88K/3/2025, ATC (All Transit Care) s.r.o. 3.2. Záujemca je oprávnený do verejného ponukového konania predložiť len jednu ponuku na rovnaký predmet ponukového konania. 3.3. Záujemca nie je oprávnený do skončenia verejného ponukového konania predloženú ponuku meniť ani vziať späť. 3.4. Ponuka musí mať minimálne nasledujúci obsah: 3.4.1. nezameniteľné označenie záujemcu – Pri fyzickej osobe nepodnikateľovi je potrebné uviesť meno, priezvisko, bydlisko. Pri fyzickej osobe podnikateľovi je potrebné predložiť fotokópiu živnostenského, prípadne iného oprávnenia. Pri právnickej osobe je potrebné predložiť fotokópiu výpisu z obchodného registra spoločnosti nie staršiu ako 1 mesiac. 3.4.2. označenie predmetu ponúkaného v ponukovom konaní, 3.4.3. návrh ceny predmetu ponúkaného v konaní, 3.4.4. predloženie dokladu preukazujúceho uhradenie zábezpeky, 3.4.5. kontaktné údaje záujemcu 3.4.6. uvedenie bankového spojenia a čísla účtu. 4. Vyhodnotenie ponúk: 4.1. Na ponuku, ktorá nebola doručená správcovi na miesto predkladania ponúk najneskôr v posledný deň lehoty, sa neprihliada. 4.2. Na ponuku, ktorá nie je označená spôsobom uvedeným v bode 3.1. sa neprihliada. 4.3. Na ponuku, ktorá neobsahuje údaje podľa bodu 3.4 sa neprihliada. 4.5. Na viaceré ponuky toho istého záujemcu o ten istý predmet ponuky sa neprihliada. 4.6. Neporušené obálky záujemcov budú otvorené správcom najneskôr 11. deň po uplynutí lehoty na predkladanie ponúk v sídle správcu. O otváraní obálok sa vyhotoví úradný záznam. Víťaznú ponuku správca vyhodnotí do 5 dní od otvorenia obálok. Správca v lehote na vyhodnocovanie ponúk ponuky vyhodnotí. 4.7. V prípade ak dôjde k stretu ponúk podaním rovnakých najvyšších podaní dvoch alebo viacerých záujemcov, prednosť bude mať tá ponuka, ktorá bola správcovi doručená ako prvá. 4.8. O skutočnostiach podľa bodu 4.6 ako aj o dôvodoch prečo sa na ponuky neprihliada podľa bodu 4.1 až 4.5 vyhotoví správca úradný záznam. 4.9. Správca je povinný vhodným spôsobom a v primeranej lehote informovať o výsledkoch vyhodnocovania ponúk všetkých záujemcov, ako aj oprávnenú osobu a súd. 4.10. Správca je povinný bezodkladne po vyhodnotení ponúk a predchádzajúcom súhlase oprávnenej osoby vyzvať záujemcu víťaza na uzatvorenie kúpnej zmluvy. Ak záujemca po výzve správcu neuzatvorí so správcom kúpnu zmluvu najneskôr do 5 dní od tejto výzvy, záujemcom zložená zábezpeka prepadá v prospech konkurznej podstaty a považuje sa za výťažok zo speňaženia oddelenej podstaty zabezpečeného veriteľa. 4.11. Neúspešným záujemcom budú nimi uhradené zábezpeky vrátené najneskôr do 11 pracovných dní odo dňa vyhodnotenia ponuky. JUDr. Igor Varga, správca KP |
|