| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 25K/5/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | SK SATEX INT Bratislava s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 44216181 |
| Adresa dlžníka: | Pezinská 185 , 90201 Vinosady, SVK |
| Sudca: | JUDr. Ing. Nikola Kosman |
| Správca: | Bilský (S1477) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 8.2.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 2.7.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Jaroslav Plunár |
| Dátum narodenia: | 22.4.1963 |
| Adresa: | Pri Habánskom mlyne 3844/16, 81104 Bratislava-Staré Mesto |
| ID oznamu: | 1081655 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 25K/5/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 25K/5/2025 S1477 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_DORUCENI_PRIHLASKY_PO_UPLYNUTI_ZAKLADNEJ_PRIHLASOVACEJ_LEHOTY |
| V konkurznom konaní vedenom na Mestskom súde Bratislava III pod sp.zn. 25K/5/2025 na majetok úpadcu: SK SATEX INT Bratislava, s.r.o. v konkurze, so sídlom: Pezinská 185, 902 01 Vinosady, IČO: 44 216 181, (ďalej len ako „Úpadca“) správca konkurznej podstaty: JUDr. Erik Bilský, LL.M., MBA, so sídlom kancelárie Veselé 377, 922 08 Veselé, IČO: 40 046 966, značka správcu S1477 (ďalej len ako „Správca“), v zmysle prechodných ustanovení § 206q ods. 1 a ods. 4 Zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení účinnom od 01.10.2025 v spojení s ustanovením § 28 ods. 3 Zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení účinnom do 30.09.2025, týmto oznamuje, že bola doručená po základnej prihlasovacej lehote 45 dní od vyhlásenia konkurzu súhrnná prihláška nezabezpečených pohľadávok uvedených nižšie, ktoré Správca zapísal do zoznamu pohľadávok s uvedením okolnosti, že súhrnná prihláška bola podaná po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty: Poradové číslo pohľadávky: 8. Veriteľ: METRO Cash Carry SR s.r.o., IČO: 45 952 671, sídlo: Senecká cesta 1881, 900 28 Ivanka pri Dunaji Prihlásená suma: 194,90 € Prihlásené poradie: „E“ Poradové číslo pohľadávky: 9. Veriteľ: METRO Cash Carry SR s.r.o., IČO: 45 952 671, sídlo: Senecká cesta 1881, 900 28 Ivanka pri Dunaji Prihlásená suma: 955,65 € Prihlásené poradie: „E“ Poradové číslo pohľadávky: 10. Veriteľ: METRO Cash Carry SR s.r.o., IČO: 45 952 671, sídlo: Senecká cesta 1881, 900 28 Ivanka pri Dunaji Prihlásená suma: 574,32 € Prihlásené poradie: „E“ Poradové číslo pohľadávky: 11. Veriteľ: METRO Cash Carry SR s.r.o., IČO: 45 952 671, sídlo: Senecká cesta 1881, 900 28 Ivanka pri Dunaji Prihlásená suma: 886,44 € Prihlásené poradie: „E“ Poradové číslo pohľadávky: 12. Veriteľ: METRO Cash Carry SR s.r.o., IČO: 45 952 671, sídlo: Senecká cesta 1881, 900 28 Ivanka pri Dunaji Prihlásená suma: 875,98 € Prihlásené poradie: „E“ Poradové číslo pohľadávky: 13. Veriteľ: METRO Cash Carry SR s.r.o., IČO: 45 952 671, sídlo: Senecká cesta 1881, 900 28 Ivanka pri Dunaji Prihlásená suma: 284,40 € Prihlásené poradie: „E“ Poradové číslo pohľadávky: 14. Veriteľ: METRO Cash Carry SR s.r.o., IČO: 45 952 671, sídlo: Senecká cesta 1881, 900 28 Ivanka pri Dunaji Prihlásená suma: 344,72 € Prihlásené poradie: „E“ Poradové číslo pohľadávky: 15. Veriteľ: METRO Cash Carry SR s.r.o., IČO: 45 952 671, sídlo: Senecká cesta 1881, 900 28 Ivanka pri Dunaji Prihlásená suma: 44,94 € Prihlásené poradie: „E“ JUDr. Erik Bilský, LL.M., MBA, správca S1477 |
|