| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | 25K/34/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Slovenská železničná dopravná spoločnosť, a.s. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35856742 |
| Adresa dlžníka: | Mostová 2, 81102 Bratislava, SVK |
| Sudca: | JUDr. Natália Gabrišová Lendvorská |
| Správca: | Trustee, k.s. (S2045) |
| IČO správcu: | 53962737 |
| Typ správcu: | Predbežný |
| Dátum začatia konania: | 20.6.2025 |
| Dátum začatia procesu: | |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky |
| IČO: | 42499500 |
| Adresa: | Lazovná 63, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1081638 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 25K/34/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 25K/34/2025 S2045 |
| Druh podania: | ZAPISNICA_ZO_SCHODZE_VERITELOV |
| Trustee, k.s., správca konkurznej podstaty úpadcu Slovenská železničná dopravná spoločnosť, a.s., Mostová 2/0, 811 02 Bratislava so sídlom Plynárenská 7/A, Bratislava, IČO: 50 045 601 v konkurznom konaní vedenom na Mestskom súde Bratislava III, č. k. 25K/34/2025 týmto zverejňuje orpavu podania Zápisnice zo schôdze veriteľov. Trustee, k.s. |
|