| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-33K/4/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Goldenline, spol. s r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 47504633 |
| Adresa dlžníka: | Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | LEGATOs Recovery k.s. (S1755) |
| IČO správcu: | 47256184 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 23.2.2022 |
| Dátum začatia procesu: | 16.6.2022 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Goldenline, spol. s r. o. |
| IČO: | 47504633 |
| Adresa: | Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| ID oznamu: | 1081625 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-33K/4/2022 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-33K/4/2022 S1755 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| Ú R A D N Ý Z Á Z N A M O vylúčení majetku zo súpisu všeobecnej majetkovej podstaty Sp. zn.: B1-33K/4/2022 S1755 LEGATOs Recovery k. s., správca S 1755, so sídlom príslušnej kancelárie správcu Prievozská 5434/6A, 821 09 Bratislava, IČO: 47 256 184, správca konkurznej podstaty úpadcu, t. j. Goldenline, spol. s r. o. v konkurze, so sídlom: Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, IČO: 47 504 633, konanie vedené na Mestskom súde Bratislava III, pod sp. zn.: B1-33K/4/2022, týmto vylučuje majetok zo súpisu všeobecnej majetkovej podstaty, ktorý bol zverejnený v Obchodnom vestníku č. 193/20255 dňa 07.10.2022, a to konkrétne: 3. Pohľadávka Právny dôvod vzniku: zmluvná pokuta za oneskorene podaný návrh na vyhlásenie konkurzu v zákonnej výške 12.500,00 € podľa ust. § 11 ods. 2 z. č. 7/2005 ZKR Dlžník: Mgr. Veronika Bilkovičová, Svätovavrinecká 13920/10, 831 01 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, nar.: 28.03.1988 Súpisová hodnota: 12.500,00 € Spoluvlastnícky podiel úpadcu: 1/1 Dôvod zápisu: Majetok úpadcu podliehajúci konkurzu Sporný zápis: NIE Dátum zapísania: 04.10.2022 V Bratislave, 09.02.2026 LEGATOs Recovery k.s. Správca konkurznej podstaty úpadcu |
|