| Mestský súd Bratislava III | |
| Spisová značka súdu: | B1-33K/1/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | MOON MEDIA, spol. s r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35902451 |
| Adresa dlžníka: | Kukučínova 32, 83103 Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SVK |
| Sudca: | Mgr. Vladimíra Roštárová |
| Správca: | INSOLVENCY GROUP, k. s. (S1768) |
| IČO správcu: | 48106364 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 9.2.2023 |
| Dátum začatia procesu: | 17.10.2023 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | Ing. arch. Jana Szokolayová |
| Dátum narodenia: | 17.3.1967 |
| Adresa: | Bellova 12A , 83101 Bratislava - mestská časť Nové Mesto |
| ID oznamu: | 1081613 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Mestský súd Bratislava III (kód: 104) |
| Spisová značka súdneho spisu: | B1-33K/1/2023 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | B1-33K/1/2023 S1768 |
| Druh podania: | DOPLNENIE_SUPISU_VSEOBECNEJ_PODSTATY_O_NOVU_SUPISOVU_ZLOZKU_MAJETKU |
| A: POHĽADÁVKY: por. č.: 3 Dlžník: JUDr. Rastislav Posluch, Prokopa Veľkého 5, 811 04 Bratislava, Právny dôvod: Zmluvná pokuta v zmysle § 11 ods. 2 ZKR, Neuhradená suma istiny: 12 500,00 EUR, Súpisová hodnota: 12 500,00 EUR por. č.: 4 Dlžník: Tomáš Polák, Skalná 1, 811 01 Bratislava, Právny dôvod: Zmluvná pokuta v zmysle § 11 ods. 2 ZKR, Neuhradená suma istiny: 12 500,00 EUR, Súpisová hodnota: 12 500,00 EUR V Bratislave, dňa 09.02.2026 INSOLVENCY GROUP, k.s., správca |
|