| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 31K/24/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | LIQUID RECYCLING, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35926261 |
| Adresa dlžníka: | Hlavná 3668/117A, 94907 Nitra, SVK |
| Sudca: | Mgr. Filip Grznárik |
| Správca: | JUDr. Patrik Pupík (S2094) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 1.11.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 6.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Slovenská sporiteľňa, a.s. |
| IČO: | 00151653 |
| Adresa: | Tomášikova 48, 83237 Bratislava |
| ID oznamu: | 1081601 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 31K/24/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 31K/24/2025 S2094 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_CISLA_BANKOVEHO_UCTU_PRE_POTREBY_POPIERANIA_POHLADAVOK |
| JUDr. Patrik Pupík so sídlom kancelárie Šípová 58/3, 949 01 Nitra, ako správca konkurznej podstaty úpadcu LIQUID RECYCLING, s.r.o., sídlo: Hlavná 3668/117A, 949 07 Nitra, IČO: 35 926 261, týmto v zmysle ust. § 32 ods. 21 zák. č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov oznamuje číslo bankového účtu, na ktorý môže veriteľ zložiť kauciu za účelom popretia prihlásených pohľadávok konkurzných veriteľov. Pri kaucii je potrebné uviesť číslo pohľadávky zo zoznamu pohľadávok ako variabilný symbol. Kauciu možno zložiť do uplynutia lehoty na popieranie pohľadávok, pričom pre každé popretie pohľadávky, ktorá bola uplatnená samostatnou prihláškou, musí byť zložená samostatná kaucia. Číslo bankového účtu: SK89 0200 0000 0031 0963 5791 (účet vedený v VÚB banke) Variabilný symbol: Číslo popieranej pohľadávky zo zoznamu pohľadávok Správa pre prijímateľa: 31K/24/2025 a označenie veriteľa, ktorý pohľadávku popiera i označenie veriteľa popieranej pohľadávky JUDr. Patrik Pupík správca úpadcu |
|