| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 31K/24/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | LIQUID RECYCLING, s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35926261 |
| Adresa dlžníka: | Hlavná 3668/117A, 94907 Nitra, SVK |
| Sudca: | Mgr. Filip Grznárik |
| Správca: | JUDr. Patrik Pupík (S2094) |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 1.11.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 6.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Slovenská sporiteľňa, a.s. |
| IČO: | 00151653 |
| Adresa: | Tomášikova 48, 83237 Bratislava |
| ID oznamu: | 1081595 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 31K/24/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 31K/24/2025 S2094 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| JUDr. Patrik Pupík so sídlom kancelárie Šípová 58/3, 949 01 Nitra, ako správca konkurznej podstaty úpadcu LIQUID RECYCLING, s.r.o., sídlo: Hlavná 3668/117A, 949 07 Nitra, IČO: 35 926 261, týmto v zmysle ustanovenia § 85 zák. č. 7/2005 Z. z. v znení neskorších predpisov oznamuje, že do správcovského spisu je možné nahliadať v kancelárii správcu na adrese Šípová 58/3, 949 01 Nitra, v úradných hodinách počas pracovných dní od 8:00 hod. do 12:00 hod. Termín je potrebné dohodnúť si mailom na advokat@pupik.eu. JUDr. Patrik Pupík správca úpadcu |
|