| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 2K/10/2012 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Ján Vyrobík |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 16.1.1966 |
| Adresa dlžníka: | 451, 02321 Korňa, SVK |
| Sudca: | JUDr. Gabriela Bargelová |
| Správca: | Herich (S619) |
| IČO správcu: | |
| Dátum začatia konania: | 4.8.2012 |
| Dátum začatia procesu: | 14.8.2012 |
| Navrhovateľ: | |
| Meno a priezvisko: | JUDr. Vladimír Herich |
| Dátum narodenia: | |
| Adresa: | Dončova 13 , 03401 Ružomberok |
| ID oznamu: | 1081576 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/10/2012 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/10/2012 S619 |
| Druh podania: | OZNAMENIE_O_ZOSTAVENI_ZOZNAMU_POHLADAVOK_PROTI_PODSTATE_A_ZAMERE_ZOSTAVIT_ROZVRH_Z_ODDELENEJ_PODSTATY |
| Správca úpadcu:Ján Vyrobík, nar.16.01.1966, Nižná Korňa 451, 023 21 Korňa, týmto v zmysle ust.§ 96 ods.2 zákona č.7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ďalej len ako "ZKR" oznamuje zostavenie zoznamu pohľadávok proti oddelenej podstate a zámer zostaviť rozvrh výťažku z oddelenej podstaty pre zabezpečeného veriteľa. POUČENIE: V zmysle ust.§ 96 ods.3 ZKR veriteľský výbor,dotknutý zabezpečený veriteľ a každý, kto tvrdí, že je veriteľom pohľadávky proti podstate, je oprávnený do 30 dní od zverejnenia oznamu o zostavení zoznamu pohľadávok proti oddelenej podstate do neho nahliadnuť a podaním na predpísanom tlačive namietnuť u správcu poradie pohľadávky proti podstate. Námietka musí byť podaná včas u správcu na predpísanom tlačive a musí byť vždy odôvodnená, inak sa na ňu neprihliada. JUDr. Vladimír Herich, PhD., správca |
|