| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | JM group s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 52724735 |
| Adresa dlžníka: | Jesenná 2, 080 05 Prešov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | Michalíková (S786) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 1.10.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 31.1.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | KOVOMONT - PO, s.r.o. |
| IČO: | 36613061 |
| Adresa: | Košická 52/7489, 08001 Prešov |
| ID oznamu: | 1081474 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/19/2025 S786 |
| Druh podania: | Oznam o tom kde a kedy možno nahliadať do spisu |
| Správca v danom konkurze týmto oznamuje, že účastníci konania, ich zástupcovia v zmysle Zákona č. 7/2005 Z.z. o konkurze a reštrukturalizácii a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v znení neskorších predpisov a a iné oprávnené osoby v zmysle Zákona č. 8/2005 Z.z. o správcoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov môžu do správcovského spisu nahliadať v kancelárii správcu - na adrese jeho sídla, a to počas pracovných dní v úradných hodinách: 7 30 - 11 30. Konkrétny termín nahliadnutia do spisu je vhodné so správcom vopred dohodnúť na t.č. : +421 903021980 alebo +421 0517781570 . JUDr. Oľga Michalíková, správca |
|