| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 32K/27/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Pumpa SK s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 52252256 |
| Adresa dlžníka: | Rusovská cesta 4009, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | Origon Recovery Solutions, k. s. (S2082) |
| IČO správcu: | 55103821 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 1.1.2026 |
| Dátum začatia procesu: | 7.2.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Pumpa SK s.r.o. |
| IČO: | 52252256 |
| Adresa: | Rusovská cesta 4009, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka |
| ID oznamu: | 1081461 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 32K/27/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 32K/27/2025 S2082 |
| Druh podania: | Súpis všeobecnej podstaty |
| Správca úpadcu Pumpa SK s.r.o., sídlo Rusovská cesta 4009, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, IČO: 52 252 256 týmto zverejňuje oznam o tom, že bol vyhotovený súpis majetku všeobecnej podstaty. Jednotlivé súpisové zložky majetku, sú zaevidované v Insolvenčnom registri (REPLIK) v časti Majetok. Origon Recovery Solutions, k.s., správca úpadcu Pumpa SK s.r.o. V Bratislave dňa 9.2.2026 |
|