| Okresný súd Banská Bystrica | |
| Spisová značka súdu: | 3K/13/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | FamilyPharm s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 45489386 |
| Adresa dlžníka: | Divadelná 4, 96001 Zvolen, SVK |
| Sudca: | Mgr. Zuzana Antalová |
| Správca: | Pataj (S1540) |
| IČO správcu: | |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 13.11.2014 |
| Dátum začatia procesu: | 17.4.2015 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | TRANSMEDIC SLOVAKIA, s.r.o. |
| IČO: | 36020982 |
| Adresa: | Lazovná 68, 97401 Banská Bystrica |
| ID oznamu: | 1081458 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Banská Bystrica (kód: 139) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 3K/13/2014 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 09.02.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 3K/13/2014 S1540 |
| Druh podania: | Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru |
| Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru JUDr. Marián Pataj, správca |
|